В даний час квіти штучні стають все більш популярними. І це не дивно, адже вони мають безліч переваг в порівнянні з живими квітами. Багато хто думає, що штучні квіти - це всього лише непривабливий шматок пластмаси. Але вже давно пройшли такі часи, коли дешевий пластмасовий виріб називали квіткою. Сучасні технології, нове обладнання та якісні матеріали дозволяють створювати штучні квіти, які важко відрізнити від справжніх. Варто розглянути, які переваги штучні квіти мають перед натуральними.

Головною відмінною рисою квітів штучних є їх довгий термін експлуатації - він практично нескінченний. До того ж, протягом нього квіти зберігають ідеальний стан і зовнішній вигляд. Квіти і листя штучних рослин ніколи не відпадуть, не засохнуть і не пожовкнуть. Вони швидко окуплять свою вартість, причому часто низьку. Вам не треба ніяк про штучні квіти піклуватися, а оновлювати букет можна не частіше, ніж раз на кілька років.

Для тих, хто не любить і не має можливості постійно доглядати за живими квітами, відмінним рішенням буде купівля квітів штучних. Можна чудово озеленити будь-яке приміщення без використання знань про садівництво чи догляд за рослинами. Вам не треба знати про особливості грунту або тонкощі догляду за певною рослиною. Все, що потрібно - це зі смаком підібрати букети і вази, що гармоніюють з інтер'єром приміщення.

Штучні квіти - це просто знахідка для будь-якого дизайнера. Фітодизайн - популярний напрям, який широко застосовується в офісах, магазинах, квартирах і ресторанах. За допомогою штучних квітів можна створити відмінний фітодизайн, який неможливо було б зробити з живими квітами. Адже у натуральних квітів є безліч обмежень, що не дозволяють фантазії дизайнера розвернутися по повній.

Ще одним, не менш важливим плюсом, є відсутність пилку. Для алергіків штучні квіти - справжній порятунок. Багато хто любить красиві квіти, але часто наявність алергії змушує уникати живих квітів. А штучні рослини ніколи не викличуть алергію і завжди можна милуватися «квітучим садом».

У компанії «Магазин штучних квітів» Ви завжди зможете купити штучні квіти оптом. Якщо ви власник мережі ресторанів і магазинів, то Вам неодмінно потрібен хороший і приємний декор приміщення. Штучні квіти створять теплу і затишну атмосферу. А купувати їх краще оптом, адже це обійдеться Вам набагато дешевше, ніж вроздріб. До того ж, зробити оптове замовлення можна прямо в інтернеті, не виходячи з дому, обговоривши всі питання по телефону або через електронну пошту. «Магазин штучних квітів» пропонує також всім оптовим покупцям, незалежно від розміру покупки, знижки від 1% до 10%, а при великому замовленні є ще й великі знижки. У «Магазині штучних квітів» Ви знайдете великий асортимент квітів штучних - від красивих букетів квітів до різноманітної штучної зелені і листя.

Якщо вас цікавить наша пропозиція, то дзвоніть. Ми завжди раді новим клієнтам.